РАЙОН.IN.UA
Ліквідація незаконного спиртного
Ліквідація незаконного спиртного

На Ратнівщині поліцейські зафіксували більше півсотні порушень, пов'язаних із алкоголем

11:14 01.03.2019
15

Із початку 2019 поліція Ратнівщини зафіксувала у районі 87 порушень, пов'язаних із забороною на самогоноваріння та розпиття спиртних напоїв у громадських місцях.

Про це інформують на сторінці ратнівської поліції у Facebook.

Дільничні офіцери Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області склали 87 протоколів про адміністративне правопорушення з них: одне – за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (ст. 156 КУпАП), одне – за заняття незаконними видами господарської діяльності (ч. 1 ст. 164-16 КУпАП), два – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення (ст. 177 КУпАП), 30 протоколів за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП), 53 протоколи за розпивання алкогольних напоїв та появу у громадському місці у п’яному виді (ст. 178 КУпАП).

Зокрема, працівники поліції застерігають жителів району, що самогоноваріння є заборонено законодавством України і за даний вид діяльності передбачена відповідальність Кодексом України про Адміністративні Правопорушення.


Коментарі
20 березня
Вчора