РАЙОН.IN.UA
У Копачівській ОТГ організували конкурс талантів
У Копачівській ОТГ організували конкурс талантів

У Копачівській ОТГ організували конкурс талантів

20:32 27.02.2019
80

На території Рожищенського району розпочала роботу команда спеціалістів, які працюють задля того, аби відкрити якнайбільше талантів.

Взяти участь у мистецькому проекті зможе кожен, вік учасників необмежений. Про це йдеться на сайті Копачівської громади.

Конкурсантів оцінюватимуть за ініціативність, активність і талант. Сам конкурс проведуть у 5 етапів, а розподіл відбудеться за категоріями: «Своїм серцем», «Своїми руками», «Своїм розумом».

Учасники змагатимуться в категоріях «музичне мистецтво» – вокал, гра на музичних інструментах, хореографія, «літературне мистецтво», «театральне», «естрадно-циркове» та ін. Відбудуться виставки художніх робіт та декоративно-прикладного мистецтва, а також конкурс бізнес-ідей.

25 лютого в клубі села Башова Копачівської ОТГ відбувся І тур мистецького конкурсу «Свої». Участь в проекті взяли талановиті представники громади. Протягом кількох годин глядачі та журі спостерігали за музичним дійством, де були представлені номери вокального та хореографічного мистецтва. В холі клубу поважне журі оцінювало виставку художніх та декоративних робіт учасників конкурсу.

В ІІ тур конкурсу пройшли: тріо «Любчаночка» будинку культури села Любче у складі Анни Синьої, Катерини Коровіцької та Наталії Івчук, дитячий ансамбль клубу села Башова, учасниця гуртка художнього читання клубу села Кременець Соломія Стасюк, дитячий хореографічний ансамбль «Водограй» села Кременць.

В категорії «Своїми руками» до ІІ туру пройшли: Ілона Ющук, Микола Коровіцький, Юлія Романюк, Катерина Невірко.

Завершить мистецький проект «Свої» гала-концерт та загальна виставка найкращих конкурсантів.Коментарі
21 березня
Вчора