РАЙОН.IN.UA
Новенькі амбулаторії на Ківерцівщині запрацюють вже восени
Новенькі амбулаторії на Ківерцівщині запрацюють вже восени

Новенькі амбулаторії на Ківерцівщині запрацюють вже восени

13:54 26.02.2019
92

Реконструкція та ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у рамках реалізації будівельного компоненту субпроекту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» – у зоні особливої уваги упродовж тривалого часу.

Про це повідомляється на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу – Волинська ОДА» у Facebook.

Консультанти субпроекту почали проводити виїзні перевірки щодо наявності скарг, пропозицій та звернень громадян стосовно перебігу процесу виконання ремонтно-будівельних робіт. Першою таку інспекцію 22 лютого приймала Ківерцівщина.

У районі за кошти позики реконструюють два приміщення – під Цуманську та Олицьку амбулаторії. Відповідно до підписаних документів, роботи виконує ТОВ «Житлобуд-2» (у рамках договору після присудження акцепту за лотом №5 проведеного тендеру на пакет закупівель NCB-W 6.1.2. «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 17 об'єктів (2 фаза)»).

Як показали бесіди з представниками органів місцевого самоврядування, працівниками закладів охорони здоров'я та підрядної організації, за час виконання робіт жодних непорозумінь із місцевими мешканцями не виникало і скарги від громадян не надходили. Щоправда, затримка з оформленням дозвільних документів вплинула на власне процес реконструкції. А у Цумані через виявлений аварійний стан конструкцій нині проводиться коригування проекту. Але, попри певні робочі моменти, об’єкти планують здати восени 2019 року.

Разом із тим, заступник начальника управління начальник відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи Валентин Вітер і головний спеціаліст відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник провели невеличку інспекцію щодо того, як діючі амбулаторії використовують закуплені у рамках реалізації субпроекту обладнання, розхідні матеріали та медичні меблі.
Коментарі
21 березня
Вчора