РАЙОН.IN.UA
Рожищенська міська рада
Рожищенська міська рада

Дах Рожищенської міської ради поремонтують за 200 тисяч гривень

11:11 26.02.2019
76

На чергову 42 сесію Рожищенської міської ради було винесено 16 питань, що відповідно до Регламенту розглядалися на засіданнях профільних комісій.

Відкрив та вів сесію міський голова В’ячеслав Поліщук, йдеться на сайті міськради.

На сесію прибули 17 депутатів з 26. Перед початком пленарного засідання депутати міської ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів на Сході України.

Найголовніше, що депутати розглянули під час сесійного засідання, було питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 40/3 «Про міський бюджет на 2018 рік». Заслухавши про запропоновані зміни до бюджету, які озвучила перед присутніми начальник відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку Ірина Попова, депутати погодили та внесли зміни в деякі пункти згаданого рішення.

Зокрема, виділили 200 тисяч гривень на капітальний ремонт даху адміністративного приміщення Рожищенської міської ради та внесли зміни на виконання заходів по «Програмі соціального захисту населення Рожищенської міської ради на 2019 рік» та «Надання дошкільної освіти».

Враховуючи пропозиції та рекомендації постійних комісій міськради депутати затвердили регламент Рожищенської міської ради сьомого скликання у новій редакції. Згодом внесли зміни в ряд діючих Програм, а також розглянули низку земельних питань з якими присутніх депутатів ознайомив головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк.

Коментарі
21 березня
Вчора