РАЙОН.IN.UA
Вийшов перший трейлер фільму про Лесю Українку
Вийшов перший трейлер фільму про Лесю Українку

Вийшов перший трейлер фільму про Лесю Українку

09:36 26.02.2019
142

До дня народження відомої поетеси команда фільму про відому поетесу презентувала перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою «Леся Українка. Узлісся».

Трейлер опублікували на каналі фільму у YouTube.

У сюжеті тизеру відображено один з найдраматичніших проміжків у долі поетеси – це час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем «Одержима».

У тизері байопіку Леся опиняється у найтрагічніший момент свого життя, але вона знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість. Багато дослідників кажуть, що саме ці події стали переломним моментом у її житті, який дав Лесі, як митцю, новий поштовх, після котрого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла їй світове визнання.

«У майбутньому фільмі, як і у тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки, Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі», – говорять продюсери фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко.

Роль Лесі Українки в тизері виконала молода українська акторка Дар'я Полуніна, яка зіграє відому поетесу й у стрічці. Режисер байопику Нана Джанелідзе розповіла, що їй з Дашею дуже легко працювалось.

«Дар'я дуже неординарна акторка, на яку чекає велике майбутнє. З першого погляду я зрозуміла, що вона відмінно впорається з роллю Лесі Українки. Насправді, для всієї команди зйомки тизера стали своєрідним випробуванням: ми мали зрозуміти, наскільки точно ми можемо відтворити той образ Лесі, котрий лежить в основі сценарію та ідеї нашого фільму, наскільки нам комфортно працювати усім разом. На мою думку, все вдалося якнайкраще», – зазначила Нана.

Зйомки тизеру проходили у Києві – у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій. Сценарій та концепція тизеру розроблені Наною Джанелідзе. Ідея реалізована продакшен компаніями JS Films та FX FILMS Georgia.

Нагадаємо, зйомки байопика про Лесю Українку підтримав Український культурний фонд.

Читайте також: В Україні знімуть фільм про Лесю Українку

Коментарі
21 березня
Вчора