РАЙОН.IN.UA
Урочистості до Дня села у Широкому
Урочистості до Дня села у Широкому

У Мар’янівському благочинні десята парафія почала приєднання до ПЦУ

09:22 25.02.2019
219

Свято-Покровська громада УПЦ МП села Широке Горохівського району планує приєднатися до Православної церкви України.

Широке стало десятою парафією Мар’янівсько благочиння, які вирішили порвати з Московським патріархатом. Упродовж останнього місяця аналогічне рішення прийняли православні віряни у селах Журавники, Сільце, Мирків, Довгів, Квасів, Брани, Борисковичі, Бужани та Цегів (за інформацією ОДА).

24 лютого під час зборів релігійної громади Широкого 57 з 62 присутніх підтримали рішення про зміну підпорядкування, п’ятеро учасників утрималося, а настоятель храму священик Ігор Бондарчук попросив у парафіян часу на роздуми до травня.

Зазначимо, що серед волинського духовенства УПЦ МП є досить поширеною тактика затягувати час з рішенням особистим чи навіть цілої громади «до травня». Наприклад, у сусідньому селі Борочиче, де також піднімали питання переходу у ПЦУ, священику вдалося переконати прихожан відкласти остаточне рішення до травня. Саме тоді має відбутися другий тур президентських виборів. Припускаємо, що священики вичікують як будуть розгортатися політичні процеси в Україні і яким буде їхній вплив на релігійне життя.

24 лютого з приєднанням до ПЦУ також визначилися у Лобачівці, Шклині, Бистровиці.

Читайте також: Українські телеканали показали відео стрілянини у Жидичині. ВІДЕО

Коментарі

Любомильчанин

20:25 25.02.2019

Вся Україна в одному фото)) Облупляні сходи, будівля на ладан дихає, розруха, є чим гордитися! Кругом порядок навели "патріоти"! Господарі хоч куди!)) От і в Церкву ці "господарі" влізли "порядки наводити", і що ж ви там наведете як ви не вмієте абсолютно нічого, а вмієте тільки красти, брехати, і кричати.))

25 березня
Вчора
23.03.2019