РАЙОН.IN.UA
У Маневичах провели урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу серед дівчат
У Маневичах провели урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу серед дівчат

У Маневичах провели урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу серед дівчат

12:43 23.02.2019
42

У Маневицькій дитячо-юнацькій спортивній школі організували урочисте відкриття міжобласного турніру з футзалу серед дівчат 2006 року народження і молодших, який присвятили пам’яті Євгена Бубнюка.

Офіційну частину відкриття розпочав Руслан Клімчук – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, який привітав присутніх із початком ігор та представив очільників району, які прийшли привітати гравців.

«Вітаю усіх учасників команд, які приїхали на ці змагання. Якщо ви сьогодні є тут, значить ви уже найкращі. Бажаю, щоб ви отримали цими днями багато гарних емоцій, вражень і перемог. Нехай для багатьох з вас ці перемоги стануть початковими, аби в майбутньому серед вас були чемпіони України, Європи та світу. Я впевнений, так і буде, якщо саме ви цього захочете», – сказав голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк.

Також до вітального слова запросили голову Маневицької районної ради.

«Вітаю всіх присутніх із початком змагань! Бажаю усім гравцям наснаги, витримки, хорошого настрою та нових звершень і перемог!» – звернувся до учасників Анатолій Мельник.

Валентина Книш – начальниця відділу освіти райдержадміністрації сказала, що спорт на Маневиччині і далі буде розвиватись.

«Добре, що пам’ятають такого хорошого тренера, як Євген Бубнюк. Дивлячись на всіх вас, гравці, ми бачимо, що спорт не тільки просто існує, але він і розвивається. І головне, не просто десь розвивається, а в нас на Маневиччині. Завдяки величезній підтримці наших голів спортивна школа надалі буде не тільки просто існувати, а збагачуватися та процвітати. Бажаю всім учасникам гарної гри та перемоги найкращим», – наголосила начальниця відділу освіти РДА.

Капітани усіх команд отримали солодкі подарунки, які вручили Андрій Линдюк, Анатолій Мельник та Валентина Книш.

Турнір з футзалу будуть проводити із 22 по 24 лютого 2019 року. Команди, які беруть участь у турнірі поділили на 4 групи: Група А (місто Конотоп Сумської області; місто Володимир-Волинський «Ладомир»; місто Луцьк «Легіон»); Група В (Маневицька ДЮСШ 2; місто Ковель; місто Хмельницький №1); Група С (місто Чернігів; ФК Карпати місто Львів; місто Івано-Франківськ «Ангели»); Група D (Маневицька ДЮСШ 1; місто Львів; місто Хмельницький).

Читайте також: У Маневичах проведуть турнір з дворового футболу.

Коментарі
23 березня
Вчора
21.03.2019