РАЙОН.IN.UA
Мовна фотозона в Острозькій академії
Мовна фотозона в Острозькій академії

В Острозькій академії облаштували мовну фотозону

19:49 24.02.2019
253

До Міжнародного дня рідної мови в Острозькій академії діяла мовна фотозона. Крім креативних світлин, охочі могли довідатися цікавинки про мову й отримати побажання.

Упродовж акції третьокурсниці Ірина Білоконь і Дарина Лазарчук ставили учасникам запитання про найхарактерніші риси української мови. Зокрема, який відмінок вирізняє українську мову з-поміж інших, яке слово української мови має найбільше синонімів, яке слово в українській мові найдовше, скільки семилітерних слів-паліндромів є в українській мові… Кожен, хто правильно відповідав на запитання, отримував символічний подарунок – мовне передбачення.


«Запам’ятайте, що щира українська мова – це не лише ваше обличчя, а й обличчя цілої нації, віддзеркалення нашої поваги і любові до свого народу… Мов поганих не існує у світі, є лише погані язики», – підсумували акцію ведучі.


Пізніше всі охочі могли зробити світлини біля мовної фотозони.

Створив креативну фотозону Дмитро Петрук. Організатором акції була викладачка кафедри української мови і літератури Христина Карповець.Окрім того, упродовж дня студенти-першокурсники роздавали охочим листівки оригамі з колоритними українськими словами.

Коментарі
21 березня
Вчора