РАЙОН.IN.UA
На Ківерцівщині знайшли тіло кабана, який заражений африканською чумою
На Ківерцівщині знайшли тіло кабана, який заражений африканською чумою

На Ківерцівщині знайшли тіло кабана, який заражений африканською чумою

12:43 10.02.2019
230

Перший випадок африканської чуми свиней у 2019 році зафіксували на Ківерцівщині.

Тіло дикого кабана виявив при обході єгер ГО ТМР «Горинь» в лісосмузі на території мисливських угідь організації поблизу села Скреготівка Ківерцівського району. Він же і сповістив відповідні служби, – повідомляють на сайті Ківерцівської РДА.

З метою встановлення причини загибелі дикого кабана, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області провели епізоотичне обстеження та відбір проби патологічного матеріалу (трубчасту кістку). Матеріал направили до Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини для дослідження на наявність вірусу АЧС. Підозра на захворювання підтвердилася, результати дослідження підтвердили ДНК вірусу Африканської чуми свиней.

За дорученням голови районної державної адміністрації розробили план заходів, оповістили усі служби, лісові та мисливські господарства району. Наразі спеціалісти Ківерцівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проводяться подвірні обходи сіл Скреготівка, Берестяне.

За результатами проведеної роботи у понеділок, 11 лютого 2019 року, о 10-й годині голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук проведе спільне засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Коментарі
25 березня
Сьогодні
Вчора