РАЙОН.IN.UA
Вихованка Шацького БДЮТ Ангеліна Зубач
Вихованка Шацького БДЮТ Ангеліна Зубач

Патріотичний вірш шачанки здобув перемогу в конкурсі від Організації українських націоналістів

14:00 04.02.2019
45

Культурна референтура ОУН зорганізувала перший всеукраїнський конкурс патріотичної поезії імені Олени Теліги та Олега Ольжича, в якому взяла участь і вихованка Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості.

Про це інформує сайт Шацького БДЮТ.

3 лютого з нагоди відзначення 90–річчя Організації українських націоналістів було оголошено результати конкурсу. Ангеліна Зубач, котра займається на гуртку «Журналістика» під керівництвом Ніни Корець, здобула почесне І місце у віковій категорії 11-14 років. Роботи оцінювало журі у складі Ніни Головченко, літературознавця, керівника КР ОУН, Івана Андрусяка, поета, дитячого письменника, Бориса Гуменюка, поета-воїна, громадського діяча, Сергія Пантюка, поета, прозаїка, громадського діяча та голови журі Богдана Червака, голови ОУН.

Але приємні сюрпризи на цьому не завершилися. Ангеліна здобула ще й персональну відзнаку від Івана Андрусяка «За віртуозність у володінні вільним віршем». Надзвичайно радісно отримувати вагому відзнаку від людини, котра недавно стала лауреатом цьогорічної Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки, перемігши у номінації «Літературні твори для дітей і юнацтва».

А зовсім недавно на «Літературній ялинці», проведеній в позашкільному закладі, вихованка отримала в дарунок книгу вибраних творів переможців відкритого літературного конкурсу для дітей і молоді у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест». До неї ввійшли кілька кращих прозових оповідань за період 2014-2018 року, серед яких — «Місяць за райським коловоротом» Ангеліни Зубач. А «Нариси бурси» Антона Санченка — додатковий бонус від Херсонської бібліотеки, яка є організатором конкурсу з незмінним головою журі, золотою письменницею Украни Дарою Корній.

Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора