РАЙОН.IN.UA

Що купують та продають на Локачинському базарі по п'ятницях. ФОТОРЕПОРТАЖ

09:26 02.02.2019
608

Відвідати базар у Локачах – одна з улюблених справ багатьох жителів району. Сюди з'їжджаються з далеких сіл та приходять пішки з сусідніх, а все для того, щоб купити як продукти першої необхідності, так і різні смаколики.

Перший лютневий базар у райцентрі вдався. Попри не надто вдалу погоду для покупок, людей було дуже багато.

Найбільші черги – у постійних продавців та продавчинь, можливо, «перевірених часом». Люди стоять у довгих чергах за запашним хлібом та різною випічкою.

Найбільше краян у чергах за олією, ковбасою, свіжою рибою, та попри це, не менше покупців біля прилавків з цукерками, печивом, фруктами та іншими солодощами.


Продавчині розповідають, що сьогодні торгівля і справді вдалася на славу, бо людей вистачає!

Що стосується не продовольчих товарів, то їх поменшало на ринку, а прилавки з одягом та взуттям масово закриваються – їх у Локачах значно менше ніж було декілька років тому, а ті, що є – пустують без покупців.

Цієї п'ятниці, першого лютого, місцями, де були найбільші черги, можна сміливо називати прилавки зі збуту горіхів. Краяни масово приносили величенькими пакетами лущені волоські горіхи.

Атмосфера на ринку вражає: у величезних чергах незнайомі люди спілкуються між собою про буденність, ціни, розповідають де краще купувати певні продукти, а де не варто. Продавці та продавчині не забувають жартувати, «скидати ціни», і обово'язково запрошують приходити ще!

Тут кожної п'ятниці зустрінеш тітоньку, яка вже декілька років продає солодощі, веселого чоловіка, який буде казати, що тобі і справді потрібна лампочка і обов'язково візьми рукавиці. Люди, які працюють тут, заробляють репутацію роками, і це легко зрозуміти по найбільших чергах, приємному обслуговуванні та найтепліших усмішках!Ірина ВЕТЛЯНЧУК

Фото автора

Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора