РАЙОН.IN.UA
У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки / Фото ілюстративне
У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки / Фото ілюстративне

У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки

11:57 01.02.2019
97

Суд призначив експертизу в рамках кримінального провадження щодо заволодіння РЖКП № 2 грошовими коштами, які виділялися на утримання житлового будинку.

Як вже повідомляло видання Район.Ковель, власник квартири Леонід Ніколаєв, який проживає у багатоповерховому будинку на вулиці Сагайдачного у Ковелі, звернувся до керівника місцевої прокуратури Олександра Бабенкова із заявою про кримінальне правопорушення, мовляв керівництво РЖКП № 2 обманювало мешканців багатоповерхівки.

Заявник вказував, що після призначення 1 липня 2016 року на посаду начальника Ковельського РЖКП № 2 Наталії Гейко якість послуг комунального підприємства стала ще гіршою. Саме при цій керівниці тут впровадили практику здирництва за усунення наслідків аварій в будинку.

Ковельським відділом поліції ГУНП у Волинській області було відкрито кримінальне провадження №12018030110002454 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (Шахрайство), що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018 року працівники РЖКП № 2 шляхом введення в оману мешканців будинку на вулиці Сагайдачного під час надання послуг з утримання будівлі та прилеглої земельної ділянки заволоділи грошовими коштами, які виділялися на утримання багатоповерхівки.

15 січня 2019 року потерпілий у кримінальному провадженні заявив клопотання про призначення будівельно-технічної експертизи.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк своєю ухвалою призначив судову будівельно-технічну експертизу, до проведення якої залучив експертів Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Суд поставив експерту 11 запитань щодо технічного стану житлового будинку.

Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора