РАЙОН.IN.UA
У Залісах провели фестиваль колядок
У Залісах провели фестиваль колядок

Показали, як білоруси та українці колядували на Волині

10:47 18.01.2019
294

Фестиваль колядок та вертепів «Різдвяна зірка» скликав мешканців села Заліси Ратнівського району в оновлений будинок культури.

У понеділок,14 січня, у відремонтованому будинку культури села Заліси Ратнівського району відбулося веселе Різдвяне дійство. Про це пишуть на сторінці By learning the culture of the neighbouring nation - towards partnership у Facebook.

Традиція святкування Різдва сягає давніх-давен та несе в собі надзвичайно багатий пласт культури нашого народу, диво, красу, світло і благодать, колядку з зіркою і різдвяний вертеп, запашну кутю та різдвяну свічу. Саме у такій атмосфері, в повній мірі знання старожитностей та автентичну, самобутню культуру колядування та щедрування продемонстрували українські та білоруські фольклорні колективи під час фестивалю «Різдвяна зірка».

30 учасників з Республіки Білорусь та 80 з України взяли участь у цьому чудовому концерті. Проведення фестивалю дало можливість сприяти взаєморозумінню між жителями прикордонних громад та ознайомитися з народними звичаями та традиціями сусідів.

Колядки, щедрівки, різдвяні віншування лунали впродовж чотирьох годин, даруючи радість, добро, мир і любов. Глядачі мали змогу зануритися в атмосферу свята і благодаті, а в кожному серці, сподіваємося, оселилося щастя і любов!

Захід проходив у рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

Читайте також: На фестивалі колядок та щедрівок у Ратному зібрали понад 20 тисяч гривень для дітей-сирітКоментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2019