РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

«Спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалась», – голова Маневицької адміністрації про церкву у Красноволі

17:18 13.01.2019
251

Сьогодні 13 січня у селі Красноволя, що на Маневиччині, громада не допустила в храм єпископа Волинського УПЦ (РПЦ) Нафанаїла з іншими священиками.

Нагадаємо, що Красноволівська парафія Української Православної церкви (Московського патріархату) вирішили більшістю своїх голосів перейти до Православної церкви України.

Голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк сказав що буде в межах Законів України всім забезпечувати додержання прав і свобод.

«Я як голова РДА згідно статті 119 Конституції України маю забезпечувати виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, а також законність і правопорядок, додержання прав і свобод усіх громадян. Це написав спеціально на початку! А тепер до суті питання. Сьогодні у село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу в Православну Церкву України приїхав єпископ Волинський УПЦ (РПЦ) Нафанаїл з іншими священиками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу нема. Але їх у храм місцеві жителі не допустили. Отже, остання спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалась!
Шаную усі конфесії, які є на території району. І буду в межах Законів України всім забезпечувати додержання прав і свобод. Але якщо церква має свій центр управління в Москві, зокрема в Кремлі, то це потрібно прямо говорити людям і хто бажає служити чи молитись саме в такій Церкві їм ніхто не буде перешкоджати!
Для усіх, хто має сумнів в підпорядкованості Волинської Єпархії і, відповідно, Колківського і Маневицького благочинь УПЦ (а реально РПЦ) подаю скрін із офіційного сайту Русской православной церкви (Московский Патриархат), де вказано кому належать ці структури!» – прокоментував керівник району.

Читайте також: У Красноволі громада не допустила в храм Нафанаїла.

Коментарі
23 січня
Вчора