РАЙОН.IN.UA
Родичі були безмежно щасливі, дізнавшись у новорічний вечір про фото
Родичі були безмежно щасливі, дізнавшись у новорічний вечір про фото

Видання «Район.Шацьк» допомогло знайти родичів радянського солдата

14:23 13.01.2019
133

Видання «Район.Шацьк» долучилося до пошуку солдата з Шацького району за старою воєнною світлиною. Пошуки виявилися вдалими, і в новорічну ніч родина раділа приємному сюрпризу.

Читайте також: За старим фото шукають родичів радянського солдата з Шацького району

«31 грудня ми купили на барахолці в Любліні (Польща) фото чоловіка в радянській формі зроблене у Луцьку (Україна) в 1948 році – йдеться в дописі групи GoForetime у Facebook.

На звороті фото був напис ким і кому це фото подароване. Спочатку ми знайшли підтвердження, що цей чоловік родом із Шацького району і був живий до 1985 року.

Вже ввечері того ж дня за допомогою видання Район.Шацьк нам вдалося знайти родину Кореня Федора Григоровича (чоловік з фото).

І ось, в переддень Різдва ми навідалися до родини нашого героя. На фото - пані Тетяна Григорівна, його дружина, а також пані Галина – донька подружжя. Вони були безмежно щасливі, дізнавшись у новорічний вечір про це фото. Тетяна Григорівна розповіла про життєвий шлях свого чоловіка, згадувала його лише теплими словами.

Під час розмови виявилося, що на початку січня цього року виповнюється 25 років з дня його смерті. Як говорили рідні Федора Григоровича: «Він нагадав про себе і повернувся додому».

Ми раді, що допомогли повернути фото рідним. Лишень уявіть собі скільки таких фото десь блукають світом...»


Коментарі
23 січня
Вчора