РАЙОН.IN.UA
Владислав Магновський
Владислав Магновський

Головний лікар Локачинського районного центру ПМСД розповів чим для нього запам’ятався 2018 рік

09:00 11.01.2019
20

Головний лікар Локачинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Владислав Магновський зауважив, що медична субвенція, яка виділялася централізовано, не давала можливості реалізувати деякі задуми.

«В 2019 році вже фінансуватимемось згідно договору з Національною службою здоров’я України.17 грудня Центр отримав ліцензію на медичну практику. Підписали 11668 декларацій, що становить 52,7 відсотка від загальної кількості населення району» – підкреслив медик.

Згадав Владислав Адамович ще про одну важливу подію: в жовтні розпочали реконструкцію Привітненської амбулаторії. Роботи, зі слів Магновського, виконуються за кошти Світового банку (загальний кошторис – понад 10 мільйонів гривень). Цей медзаклад відповідатиме європейським стандартам. В експлуатацію об’єкт планується здати до кінця весни.

Серед інших досягнень – покращення матеріально-технічної бази наявних в районі амбулаторій. Для них торік закупили електрокардіографи, небулайзери, комп’ютерну техніку, дитячі електронні ваги тощо на суму 179 тисяч гривень.

Коментарі
19 січня
Сьогодні
Вчора
17.01.2019