РАЙОН.IN.UA
Віктор Козак
Віктор Козак

Ковельщина на 2019 – 2021 роки: розвиток туризму у Колодяжному і розбудова освітньо-культурних закладів

19:29 08.12.2018
85

Голова районної державної адміністрації Віктор Козак презентував План перспективного розвитку Ковельщини на 2019 – 2021 роки на першому засіданні Ради регіонального розвитку Ковельського району.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.

Головним його аспектом, за словами Віктора Козака, є завершення у 2019 році об’єднання територіальних громад. Адже децентралізація – це реформа, розпочата керівництвом держави у 2014-му році, на сьогодні є однією з найуспішніших.

До головних перспектив, що дасть змогу створити нові робочі місця для жителів Ковельщини та розвинути інфраструктуру краю належить – реалізація інвестиційного проекту щодо створення індустріального парку «Ковель», котрий був презентований головою райдержадміністрації на бізнес – форумі «Волинь–Інвест 2018» та розглядався в рамках міжнародної виставки у Китайській Народній Республіці.

Читайте також: У Люблинецькій ОТГ інвестори готові споруди грандіозний індустріальний парк

Говорив голова Віктор Теодосійович і про заходи з відзначення 150- річчя від Дня народження Лесі Українки, в рамках яких планується провести капітальний ремонт «білого» меморіального будинку Колодяжненського літературно – меморіального музею Лесі Українки, реконструкцію та розширення площі парку біля музею, проведення реставрації погруддя Лесі Українки та здійснення благоустрою біля будинку культури у селі Колодяжне, ремонт дороги до урочища Нечимне та розробка і запровадження туристично-екскурсійних маршрутів, пов’язаних із життям і творчістю Лесі Українки на Ковельщині.

Читайте також: Ювілей Лесі Українки будуть відзначати на державному рівні, «Опозиційний блок» не підтримав це рішення

До перспективного плану на 2019 – 2021 роки увійшли такі проекти: завершення будівництва школи та закладу дошкільної освіти в селі Вербка, реконструкція школи у селі Колодяжне, будівництво дитсадка у селі Любитів, реконструкція дитячого садочка у селі Білин та завершення реконструкції у Скулині, реконструкція будинку культури в селі Поворськ та приміщення будинку культури в селі Сільце, будівництво футбольних полів із штучним покриттям в опорних освітніх закладах населених пунктів: Голоби, Велицьк, Дубове, Поворськ, Любитів, будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Тойкут, Уховецьк, Зелена та придбання спеціалізованого транспорту для сімейних лікарів, а також капітальний ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності.

Також озвучили перспективи розвитку Ковельського району на найближчі три роки у розрізі сільських, селищних рад, які мають пройти обговорення в громадах і в кінцевому результаті – затвердження на рівні області.

«Тож впевнено крокуючи у 2019 рік Ковельщина сформувала перспективи розвитку на майбутні роки. У нас багато роботи, тому закликаю до співпраці на благо жителів рідного краю, адже Ковельщина – це ми!», – завершив свій виступ голова райдержадміністрації Віктор Козак.


Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018