РАЙОН.IN.UA

У Шацьку привітали депутатів та працівників місцевого самоврядування

18:22 08.12.2018
27

З нагоди Дня місцевого самоврядування, який відзначають в Україні 7 грудня, а також ще трьох свят - Дня Збройних сил України, працівників статистики та Міжнародного Дня волонтера в актовому залі Шацького лісового коледжу відбулися урочисті збори.

Першим привітав депутатів різних рівнів, працівників районної, сільських та селищної рад зі святом голова Шацької районної ради Сергій Карпук, відзначивши вагомі внески працівників місцевого самоврядування у розвитку громад, економічної сфери; здобутки всіх галузей району та акцентував увагу на основних показниках цих досягнень. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих рік тому в аварії Сергія Віннічука, голови Шацької селищної ради, Любові Маригоди, колишньої депутатки селищної ради, Олександра Гармадського, водія районної ради, а також військовослужбовців, котрі померли в зоні АТО: Сергія Мокренка та Сергія Грибука.

Не обійшлося в цей день без нагород. Так, почесну грамоту Волинської обласної ради отримала керуюча справами районної ради Ольга Сахарук, а грамоти та подарунки від Шацької районної ради – найактивніші депутати районної, селищної та сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування.

Щирі слова вітань з нагоди професійних свят линули від першого заступника голови Шацької райдержадміністрації Віктора Плейтуха. У своєму виступі чиновник наголосив, що важливим кроком на шляху до європейських цінностей та ефективної моделі управління громадами є децентралізація влади, яка несе в собі передачу більшості повноважень і ресурсів для їх реалізації на місця.

«Це дуже відповідальний крок, і саме від вас, шановні представники органів місцевого самоврядування, буде залежати ефективність реалізації цієї реформи. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів», - наголосив Віктор Плейтух.

Наостанок заступник голови райдержадміністрації нагородив за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Сергія Боярчука, головного спеціаліста відділу організаційно-правового забезпечення виконавчого комітету Шацької селищної ради, Анатолія Бубелу та Олександра Наумича, депутатів Шацької районної ради, Оксану Голянтич, головну бухгалтерку Грабівської сільської ради, та Аліну Сосмін, головну бухгалтерку Ростанської сільської ради, Оксану Михайлевську, діловода Пульмівської сільської ради, Ольгу Нестерук, депутатку Пулемецької сільської ради, Інну Романюк, секретаря виконавчого комітету Грабівської сільської ради.

Щирі слова зичень адресувала своїм колегам виконуюча обов’язки голови Шацької селищної ради, секретар Людмила Цевух. Вона подякувала за активність у вирішенні проблем громади не лише депутатам, а й небайдужим жителям населених пунктів. Грамотами Шацької селищної ради та подарунками керівниця громади відзначила депутатів Анатолія Пеха та Олександра Постернака.

Підсилили урочистість свята пісенні та танцювальні номери концертної програми від працівників районного Будинку культури та дитячого ансамблю «Первоцвіт».

Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018