РАЙОН.IN.UA
Під час сесії Острозької райради
Під час сесії Острозької райради

На Острожчині обмежать використання російськомовного культурного продукту

15:32 08.12.2018
154

В Острозькому районі обмежать використання російськомовного культурного продукту, зокрема російської музики.

Відповідне рішення «Про обмеження та публічне використання російськомовного культурного продукту на території Острозького району» ухвалила Острозька районна рада під час чергової сесії в п’ятницю, 7 грудня.

Депутати наголошують, що рішення має рекомендаційний характер.

«Ми не можемо заборонити громадянам слухати російськомовну музику у власних авто, помешканнях, у закритих приміщеннях. Але публічне використання російської музики в маршрутках, магазинах – неприпустиме в нинішній ситуації», – каже ініціаторка рішення, депутатка Ольга Шевчук.

За відповідне рішення проголосували всі присутні на сесії депутати (25 осіб). Проти висловилася лише Валентина Стрілецька, голова Острозької райради.

«Я вважаю, що такі рішення треба починати приймати з Києва, а не з Острозького району», – пояснила свою позицію пані Стрілецька.

Відповідно до ухваленого рішення перевізники, власники розважальних і торгівельних закладів будуть повідомлені про обмежене використання російськомовного культурного продукту.

До речі, аналогічні рішення вже ухвалили у Львівській, Житомирській, Івано-Франківській і Тернопільській обласних радах.

Коментарі
18 грудня
Сьогодні
Вчора