РАЙОН.IN.UA
У Ковелі привітали військових з Днем Збройних Сил України
У Ковелі привітали військових з Днем Збройних Сил України

Як у Ковелі привітали військових з Днем Збройних Сил України

12:35 07.12.2018
18

6 грудня відзначили День Збройних Сил України.

Голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло привітали особовий склад Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату з нагоди Дня Збройних Сил України, – про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.

Під час привітання згадали останні обурливі дії військових сил північно-східного сусіда в Керченській протоці стосовно наших моряків, і висловив надію, що останніх вдасться якнайшвидше повернути додому.

«У країні – воєнний стан, і хоча ми не в переліку десяти областей, де він уведений, усі ми розуміємо, що робота за військовим напрямком активізувалася по всій території України, в тому числі і на Волині. Бо армія має зміцнюватися! Держава має бути готовою до різних варіантів розвитку подій! Але, простою мовою кажучи, за втіленням високих стратегічних планів стоїте ви, командири і рядові військовослужбовці, зрештою, звичайні люди зі своїм життям, проблемами і клопотами, радощами і гараздами! Тож бажаю усім вам, щоби все складалося якнайкраще як на вашій службі, так і в повсякденному житті», – сказав Віктор Козак.

На завершення, відбулося нагородження почесною грамотою голови райдержадміністрації та голови районної ради заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення Ковельського ОМВК Валентина Прищенка.


Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018