РАЙОН.IN.UA
Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків
Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків

Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків

15:33 05.12.2018
77

У Ковелі власниця будівлі в центрі міста подала заяву до поліції на хлопця, який боровся з рекламою наркотиків.

Про це в коментарі ІА «Конкурент» розповів очільник «Національного Корпусу» у Ковелі Олександр Філон.

Мова йде про будівлю, яка знаходиться в парку імені Лесі Українки. Колись її називали «Клєтка», там проводилися дискотеки. В останні роки приміщенні в центрі міста пустує

За словами Олександра, ковельчанин Едуард вирішив долучитися до акції «Національного Корпусу», яка полягала у ліквідації реклами сайтів, на яких продають наркотичні речовини, використовуючи метод «закладок».

«Поверх замальованих написів він, трафаретом, наносив фрази «Життя в любові», «Молодь обирає здоров'я» та інші», – зауважив Філон.

Він додає, що того ж дня (коли Едуард долучився до акції) у Ковелі затримали групу осіб, яка розповсюджувала наркотики через інтернет (реклама їхніх сайтів була стінах). Своєю чергою, власниця однієї з будівель, на якій було замальовано рекламу наркотиків та нанесено вище згадані написи, написала заяву до поліції на Едурда за псування чужого майна.

«Дуже дивно, оскільки власник нічого не робив, коли його будівлю використовували для реклами наркотиків. Коли ж хтось зробив хорошу справу, то було подано заяву до поліції», – прокоментував ситуацію Олександр Філон.

Власниця відмовляється забирати заяву з поліції, поки не буде ліквідовано усі наявні на стінах написи.

Читайте також: Як у Ковелі зафарбовували рекламу наркотиків

Коментарі
18 грудня
Сьогодні
Вчора