РАЙОН.IN.UA
Сміття на узбіччі
Сміття на узбіччі

Придорожню смугу дороги «Камінь-Каширський–Ковель» закидали сміттям

19:20 05.12.2018
103

Мешканець Каменя-Каширського поділився кадрами засміченого району.

Світлинами такого свавілля поділився мешканець Каменя-Каширського Сергій Панасюк на своїй сторінці у Facebook.

Чоловік обурений побаченим, а у коментарях люди стверджують, що варто було б поглянути у вічі людині, яка зробила це. Сергій Панасюк пише, що серед сміття був рахунок за електроенергію на ім‘я Машевська Валентина Федорівна.

«До теми: "Ще до дощів виявив навмисний вивіз сміття в зелену зону з приватного обістя,новозбудованого будинку (власник вказаний) в придорожній смузі на відрізку автодороги "К-Каширський – Ковель", відразу за Каменем, не доїжджаючи Нуйна. Видно,чи власник,чи наймані працівники, які чистили після робіт "об"єкт" і особливо не приглядались до сміття,де,поміж будсміття потрапила Платіжка,(є в наявності !) поспіхом вивезли непотріб,щоб швидше ввібратись до будинку, "навалили" таку собі "кучку"...», – висловився Сергій Панасюк.

Проблема зі сміттям завжди була і є актуальна у нашому місті. Нещодавно ми обговорювали це питання на сторінках видання.

Але, як каже Сергій Панасюк, у цьому винні всі, крім нас самих і такими темпами ми довго будемо шкутильгати до цивілізованого, європейського світу.


«От і наша держава так будується : "У всіх негараздах всі навколо винні, включно з парламентом і президентом – лише не я...», – переконаний чоловік.


Коментарі
18 грудня
Сьогодні
Вчора