РАЙОН.IN.UA
У Гуто-Боровенській громаді чотири кандидати на посаду голови
У Гуто-Боровенській громаді чотири кандидати на посаду голови

На Камінь-Каширщині чотири кандидати на посаду голови ОТГ

18:31 04.12.2018
76

У Гуто-Боровенській громаді на Волині чотири кандидати на посаду голови та 112 кандидатів у депутати. Інформує прес-центр Громадянської мережі Опора.

Гуто-Боровенська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 112 кандидатів у депутати та 4 кандидатина посаду сільського голови для участі у виборах 23 грудня.

За посаду сільського голови Гуто-Боровенської об’єднаної територіальної громади виявили бажання поборотись 4 кандидати: двоє самовисуванців та двоє – від політичних партій.

Так, на посаду сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

Оліферчук Михайло Іванович (висунутий шляхом самовисування);

Вовк Сергій Іванович (висунутий районною організацією Аграрної партії України);

Пилипчук Віктор Васильович (висунутий районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);

Балик Олександр Олексійович (висунутий шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Гуто-Боровенської сільськоїради ОТГ виборча комісія зареєструвала 112 кандидатів від партій: «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Батьківщина», «Народний фронт», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч» та шляхом самовисування.

Коментарі
18 грудня
Сьогодні
Вчора