РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Маневицькі депутати підтримали звернення до Єпископа Нафанаїла

09:49 04.12.2018
55

На засіданні сесії маневицької районної ради голова райдержадміністрації Андрій Линдюк звернувся до депутатів підтримати звернення до керуючого волинською єпархією Української православної церкви Єпископа Нафанаїла, щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.

«Ми, народні обранці маневицької районної ради, щиросердечно просимо Вас, дорогий Владико, долучитись до створення Єдиної помісної української православної церкви та взяти участь у майбутньому Всеукраїнському об’єднавчому Соборі.

Враховуючи багатолітні прагнення українського народу мати єдність віри, нації, держави закликаємо Вас відкинути всі непорозуміння, мужньо прийняти відповідальне та історичне рішення якнайшвидшого об’єднання українського православ’я в єдину Помісну Православну Церкву.

Повернімо народу його могутній і нескорений дух. «Укріпіть руки, що ослабли, і коліна, які дрижать. Скажіть боязливим душею: будьте тверді, не бійтесь, ось Бог наш, Він прийде і спасе вас» (Іс. 35: 3-4). Українці сьогодні здобувають Незалежність своєї Держави, виборюючи її кров’ю, – станьмо, і ми разом, пліч-о-пліч, в боротьбі за Незалежність і єдність нашого Православ’я.

Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, сприятиме миру, свободі та процвітанню Української держави. Сподіваємось і віримо, що Ви мудрий і справедливий Владико, не відмовите у благословенні і довгоочікуваному благодіянні створити Помісну Православну Церкву в Україні», – йдеться в зверненні.

Запит голови РДА депутати підтримали і вирішили надіслати вищевказане рішення Єпископу Нафанаїлу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора