РАЙОН.IN.UA

У відеосюжеті показали, як у Шацьку хлопці врятували з водяного полону свого друга

07:33 04.12.2018
168

На озері Чорному в селищі Шацьк 17-річний студент катався на ковзанах і провалився під лід. Це сталося у суботу, коли компанія студентів місцевого коледжу відпочивала на водоймі. Хлопець пішов під воду на очах у друзів.

Товариші встигли врятувати його. Як усе було, - розповіли нашому журналісту UA: Волинь Павлу Мельничуку.

17-річний Володимир Романюк розповідає, що сьогодні вперше після суботнього інциденту прийшов на озеро Чорне із друзями. Каже, у суботу вони та інші люди каталися тут на ковзанах.

«Ми раніше бачили, як до цього часу наші друзі каталися на ковзанах, і ми з хлопцями вирішили піти покататись. І невдало потрапили в лунку. Це трапилось туди далі, за 400 метрів від берега. Лопнув лід, і він рорзійшовся. Це була прірва метрів 300 довжиною. Вже потім ми дивилися, і десь метрів вісім в ширину», - розповідає Володимир Романюк.

Хлопець опинився в крижаній воді. Хлопець, як розповідає, навіть не відразу збагнув, що трапилось.

«За телефона злякався. А потім почав думати про батьків. Саме важче було втриматись на воді, бо ковзани набрались водою і тягнули донизу», - пригадує хлопець.

Усе це відбулось на очах товаришів Волордимира, які каталися у кількох десятках метрів від нього. Богдан Мирончук розповідає, першим кинувся рятувати друга. Зняв куртку, аби потопаючий за неї вхопився. Це йому порадив зробити Максим Лесів, котрий також кинувся рятувати хлопця. Заду уже підбігли хлопці, котрі вже взяли Володимира за ноги і витягнули обох хлопців. Кажуть, треба було зробити усе швидко, адже вода крижана.

Докладніше - дивіться у сюжеті відеосюжеті.

Коментарі
18 грудня
Сьогодні
Вчора