РАЙОН.IN.UA
Для колківської громади придбали вакуумний автомобіль
Для колківської громади придбали вакуумний автомобіль

Для колківської громади придбали вакуумний автомобіль

15:03 03.12.2018
54

Працівники колківського виробничого управління житлово-комунального господарства доставили до селища Колки новий вакуумний автомобіль.

Спец-авто придбали в рамках реалізованого проекту, що фінансують за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Загальна вартість 1,5 мільйона гривень згідно проведеного аукціону, – повідомляють на web-сайті громади.

Новий автомобіль поповнив автотранспортний парк колківського ВУЖКГ та буде надавати послуги для жителів ОТГ з вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації. Спеціальне устаткування складається з цистерни, вакуумного насоса з приводом, сигнально-запобіжного пристрою, приймального люка з всмоктувальним шлангом, кранів керування з трубопроводом та додаткового електроустаткування.

Заповнення цистерни здійснюється під дією вакууму, спорожнення цистерни самопливом або тиском повітря від вакуумного насоса. Спереду автомобіль обладнано відвалом для розчищення вулиць від снігу, це дасть можливість забезпечити нормальне сполучення між усіма населеними пунктами громади у зимовий період.Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора