РАЙОН.IN.UA
Нагороду отримує Людмила Львович
Нагороду отримує Людмила Львович

Зв'язківці Шацького району приймали вітання з професійним святом

19:45 16.11.2018
212

В Шацьку привітали з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв'язку.

16 листопада перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух привітав працівників цеху телекомунікаційних послуг №3 ВФ ПАТ «Укртелеком» селища Шацьк, начальником якого є Тетяна Терета, з професійним святом, – інформують у прес-службі Шацької РДА.

Посадовець побажав працівникам установи міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, професійного успіху, втілення в життя нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, надійних партнерів та друзів.

«Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, ви завжди знаходитесь на передових позиціях розбудови вітчизняного інформаційного простору. Завдяки вам жителі Шацького району дізнаються про перебіг подій у світі, допомагаючи відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування», - зазначив у своєму вітанні перший заступник голови райдержадміністрації.

Читайте також: Як донецько-волинський інженер Віктор Жаданов тримає світло «Городища». ФОТО

Користуючись нагодою, Віктор Плейтух нагородив за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток телекомунікацій, високу якість обслуговування населення та з нагоди професійного свята Людмилу Львович, провідного спеціаліста з продажів обслуговування Центру обслуговування абонентів, та Постернака Анатолія, водія автотранспортних засобів ПАТ «Укртелеком».


Коментарі
20 березня
Сьогодні
Вчора