РАЙОН.IN.UA

«Луцьктепло» вирішило перекласти свої фінансові труднощі на плечі споживачів, – Олександр Пиза

11:12 09.11.2018
120

Через те, що комунальне «Луцьктепло» опинилось у фінансово-кризовій ситуації, лучан просять заплатити за теплопостачання авансом.

Мешканці обласного центру Волині неабияк обурені такою новацією, – повідомляє Сфера-ТВ.

Нещодавно у комунальному підприємстві «Луцьктепло» заявили, що у розрахунок за жовтень мають намір застосувати авансову систему оплати за теплопостачання. Мета – покращити платоспроможність підприємства. Натомість, споживачі шоковані почутим. Кажуть, зарплати та пенсії настільки мізерні що ледь на хліб вистачає, а тут ще й якісь аванси.

«Взагалі нема за що жити. Я була в магазині, переді мною була жіночка років 80, дуже бідно одягнута. Вона стояла і в руці трусилися 200 гривень. Підходить її черга. Пенсіонерка каже продавцю: «Не знаю, що робити. Це мої останні гроші». Це жах. Які аванси?», – каже лучанка Лариса.

Фінансист Олександр Пиза стверджує, що те, що «Луцьктепло» вирішило перекласти свої фінансові труднощі на плечі споживачів, не є правильно. А міська влада взагалі обрала зручну позицію – просто спостерігати осторонь.

«Це питання до влади міста, яка нібито за своїх людей і яка чомусь проти «Луцьктепло», виходить так. Тут краще, якби міська влада дала позику «Луцьктеплу».

Можливо, зацікавити лучан тим, що зараз вони купуватимуть гігакалорії чи кубометри, ціна буде рости, але для них вона не буде мінятися, якщо вони заплатять. Це варіант – придумувати щось, що було б вигідно обом сторонам», – зауважиа Пиза.

Коментарі
16 листопада
Сьогодні