РАЙОН.IN.UA

У Рожищі суд закрив «кримінал» стосовно дівчини, котра збила на дорозі маму із сином

13:48 08.11.2018
120

Суд закрив кримінальне провадження відносно 19-річної Катерини Калити, котра, керуючи авто, збила на дорозі жінку з 5-річною дитиною.

Про це пишуть на сайті «Єдиний державний реєстр судових рішень».

Нагадаємо, 24 липня 2018 року, у Рожищі, на перехресті вулиці Драгоманова–вулиці Шевченка–вулиці Незалежності, 19-річна Дарина Калита, керуючи авто, не надала переваги в русі жінці, котра велосипедом перевозила свого сина 5-ти річного сина. В результаті зіткнення дитина отримала травми.

В судовому засіданні дівчина вину у вчинені правопорушення визнала повністю, суду пояснила, що дійсно керувала транспортним засобом та вчинила ДТП.

Справа до суду надійшла 3 жовтня 2018 року, а 30 серпня 2018 року винесли постанову про закриття кримінального провадження відносно Дарини Калити, у звязку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України.

Тобто з дня закриття кримінального провадження на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення минуло більше місяця.

«На підставі ст.247 п.7 КУпАП провадження в справі підлягає закриттю, в звязку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 цього Кодексу», – йдеться у судовому рішенні.

Коментарі
16 листопада
Сьогодні