РАЙОН.IN.UA
Маневичани безкоштовно отримають послуги з профорієнтації в форматі онлайн
Маневичани безкоштовно отримають послуги з профорієнтації в форматі онлайн

Маневичани безкоштовно отримають послуги з профорієнтації в форматі онлайн

12:55 08.11.2018
38

Жителі Маневицького району отримать послуги центру зайнятості з профорієнтації дистанційно в онлайн форматі.

Служба запустила платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Скористатися ресурсом є можливість перейшовши за посиланням myprofession.com.ua.

Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, всі бажаючі можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі якщо існує потреба у:

  • Виборі (зміні) професії.
  • Виборі майбутнього напряму професійного навчання.
  • Оцінці власних здібностей.
  • Саморозвитку.

Програма перетворює вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз, допомагає виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14-річного віку.

Її заснували на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

  • Професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності.
  • Структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей.
  • Психологічні схильності (схильність до певних видів професійної діяльності).

Пройшовши всі тести, людині дають гарантію результативності діагностики та максимально приближений професійний вибір. За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистих інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі. Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Маневицьку районну філію Волинського обласного центру зайнятості за адресою: селище Маневичі, вулиця Луцька,14. Телефон (03376) 2-14-60.

Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2018