РАЙОН.IN.UA

Проїзд студентів за півціни: лучанам доведеться платити 7,5 гривні

13:00 07.11.2018
82

Якщо у Луцьку затвердять пільговий проїзд для студентів у сумі 2,5 гривні, то іншим лучанам доведеться платити 7,5 гривні.

Про це йшлося у середу, 7 листопада, під час засідання виконкому Луцькради, – пише ІА ВолиньPost.

Член виконкому Ігор Алєксєєв розповів, що є інформація про позов студентів до міської ради щодо порушення прав. Секретар міської ради Григорій Пустовіт це підтвердив.

«Вони хочуть 2,50 за проїзд, посилаючись на постанову Кабміну. Їх вимоги законні», – відзначив Алєксєєв. Він поцікавився, скільки коштів відшкодувала держава за пільгові перевезення. «Ми не отримали жодної гривні», – повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

Ігор Алєксєєв запропонував підготувати проект рішення про вартість проїзду для студентів за 2,50, однак для інших лучан ця сума складатиме 7,50.

«Вони повинні розуміти, що за них доведеться платити іншій частині лучан. Хлопці молодці, вони борються за свої права, але вони мають розуміти, що є дві норми закону. Якщо центральні органи влади не надіслали компенсацію, їх не отримали перевізники», – наголосив член виконкому.

Варто зазначити, що наразі у місті є майже 30 тисяч студентів.

Григорій Пустовіт додав, що студентами маніпулюють певні політичні сили задля своїх цілей, тож із ними пообіцяли «провести роботу» та пояснити ситуацію.

Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2018