РАЙОН.IN.UA
У Ковелі почали повторний розгляд судової справи по вбивству Каті Литкіної
У Ковелі почали повторний розгляд судової справи по вбивству Каті Литкіної

У Ковелі почали повторний розгляд судової справи по вбивству Каті Литкіної

12:28 07.11.2018
59

У Ковельському міськрайонному суді почали повторно розглядати справу по вбивству Катерини Литкіної.

Про це повідомляє сайт «Радар».

Чергове засідання відбулося 6 листопада.

Окремі кримінальні справи про вбивство 16-річної дівчини, у скоєнні якого обвинувачують Назара С. і Максима Т., суд об’єднав, тому двоє хлопців сиділи на лаві підсудних разом, надійно захищені прозорим пластиком і конвоєм.

Двох підсудних захищали четверо адвокатів, а допомагала їм у цій справі Вікторія Гуліда – мати все ще неповнолітнього С., яка донедавна мешкала з ним у Нововолинську.

Її сестра Лілія, щоб підтримати свого сина прибула зі Словенії, де проживає з родиною вже багато років. Звідти Максим Т. щоліта приїздив у Нововолинськ на канікули.

У суді повторно заслухали двох свідків, заявлених потерпілими – батьками Каті. Покази знову давали Тетяна Степанченко та її син Іван (бабуся й дядько вбитої дівчини). Це з їхнього дому Катя пішла у ніч «на 5 хвилин».

Також повторно оглядали письмові докази. Знову моторошний перегляд диску: крок за кроком поліцейські наближаються до місця, де батько Каті виявив понівечене тіло, й до місця злочину – верхівки терикону. Протокол огляду – слухати теж моторошно.Після перерви один із адвокатів Назара С. – Віктор Шостак заперечував проти визнання належним доказом протоколу огляду тіла – мовляв, судмедексперти Савченко і Війтович не мали права брати участь у слідчих діях. Знову заперечував і проти протоколу обшуку в будинку, де мешкав його підзахисний, тоді нібито порушили процедуру.

У цьому його підтримав один із адвокатів Максима Т. – Сергій Ковальов.

«Обшук є порушенням прав людини», – заявив Віктор Шостак.

Шостак і Ковальов вимагали визнати неприпустимим доказом вилучений у С.телефон: «Експерти не мали права проводити обшук!». І слідчий Просімцев, на думку адвокатів, не мав належних повноважень. Суд задовольнив їхнє клопотання – зобов’язав прокурора надати наказ щодо повноважень Просімцева. Прискіпувалися адвокати підсудних і до інших процедурних моментів.

Наприкінці засідання потерпіла сторона подала клопотання про допит нового свідка.

«А де він був два роки, а чому тільки зараз?», – нервують адвокати підсудних.

Його звуть Олександром і він дещо чув тієї страшної ночі. Суд задовольнив і це клопотання.

Слухання резонансної справи продовжать у Ковелі 8 листопада о 10-й годині.

Читайте також: У Ковелі суд не зміг розглянути справу Катерини Литкіної


Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2018