РАЙОН.IN.UA
Суд
Суд

На Волині судили батька, який страйкував за початок будівництва школи

09:23 07.11.2018
164

Камінь-Каширський районний суд розпочав розгляд справ стобихівчан, які протестували за початок будівництва школи у селі Стобихівка.

Про це повідомляє прес-служба Камінь-Каширського районного суду Волинської області.

Нагадаємо, у понеділок, п'ятого листопада, батьки дітей, які вже понад два місяці не ходять до школи, вийшли на акцію протесту поблизу траси Київ-Ковель-Ягодин.

Тож, шостого листопада відбувся суд над одним із них – Сухацьким Сергієм Степановичем. Він притягається до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов'язків по вихованню дітей. У складі суду – Борис Гамула.


Луцький активіст Володимир Бут-Гусаїм на своїй сторінці у Facebook пише, що чоловіка прийшли підтримати односельчани.

«Батько 6 дітей, має хорошу характеристику від громади, не одноразово підтримував та підтримує наших хлопців, що перебувають в зоні АТО! На суд прийшли односеляни, щоб підтримати його!», – говорить Володимир Бут-Гусаїм.

В коментарях під постом активіст зазначив, що до суду подадуть апеляцію.

«Ми готуємося до апеляції! Суд не врахував жодного клопотання, де було багато порушень із боку поліції та влади!», – додає він.

Читайте також: Оголосили тендер на будівництво нової школи у Камінь-Каширському районі

Камінь-Каширський районний суд призначив Сергію Сухацькому 850 гривень штрафу та 300 гривень судового збору.

Учасник АТО Богдан Пташник у Facebook зазначив, що подібна ситуація була за часів Януковича зі школою села Осівці, але тоді людей не карали за свободу волевиявлення.

«В районі за часів диктатора Януковича(..) була аналогічна проблема з осівецькою школою. Як не дивно, але за те, що люди не пускали в знак протесту дітей на навчання, в ті страшні часи беззаконня їх чомусь не карали... Зараз - за аналогічні дії суд оштрафував на 850 гривень плюс 300 гривень судового збору стобихівчанина, який в числі інших також не пустив свою дитину в аварійну школу», – говорить він.

Ця справа Камінь-Каширського районного суду не єдина. На ранок сьомого листопада заплановані слухання справ ще кількох батьків, яким також дискримінують ухиляння від виконання батьківських обов'язків по вихованню малолітніх дітей.Коментарі
16 листопада
Сьогодні