РАЙОН.IN.UA
Дитячий танцювальний ансамбль «Барвінок» став лауреатом у Львові
Дитячий танцювальний ансамбль «Барвінок» став лауреатом у Львові

Дитячий танцювальний ансамбль «Барвінок» з Ковеля вразили Львів

17:54 07.11.2018
32

Наприкінці жовтня у місті Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Day of Dance».

У конкурсі брали участь професійні та аматорські колективи з різних областей України, серед яких і Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

«Барвінчата» презентували свою майстерність у танцях «Волинська скакуха» та «Гуцулята». Професійне журі високо оцінило виступ ковельських вихованців, виставивши найвищі бали. Юні танцюристи не стримували своїх радісних емоцій, але з нетерпінням та тривогою чекали наступного дня для оголошення результатів конкурсу.

У вільний час ковельчани насолоджувались миловидними вуличками Львова, відвідали шоколадну та карамельну фабрики, покаталися на ковзанах на льодовому полі, весело провели час на дискотеці.

Народний художній колектив «Барвінок» нагородили дипломом лауреата І премії. Також відзначили дипломами за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України керівників – Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.
Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2018