РАЙОН.IN.UA

Демократія та справедливість відходять на задній план, — луцький «укропівець» заявив про вихід з партії

14:14 06.11.2018
276

Член ради Волинської обласної організацію політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Максим Воскресенський заявив про вихід з партії.

Про це він сповістив 5 листопада на сторінці у Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

Я, Воскресенський Максим Володимирович, член ради Волинської обласної організацію політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», публічно заявляю про вихід з цього партійного проекту у зв’язку з тим, що усі партійні цінності, започатковані у 2015 р., зруйновані, а фактичне керівництво організації перейшло в руки людей, які не тільки своїм діями повністю дискредитували себе, але й не є членами політичної партії.

Будучи одним із засновників Волинської обласної організації УКРОП, першим заступником з організаційної роботи, приймав активну участь у її розбудові протягом останніх трьох років. Починаючи з 2017 р. поняття демократії та справедливості почали відходити на задній план, звільняючи дорогу для авторитаризму та низки безглуздих рішень, одним з яких було призначення на керівну посаду офісу партії людей без партійного членства та без досвіду організаційної чи партійної роботи, незважаючи на вимоги районних осередків та представників міського та обласного офісів.

Це призвело до виходу з лав партії безлічі активних та професійних людей, розвалу організаційної структури та повної безвідповідальності у прийнятті будь-яких рішень.

На підставі викладеного вище, я приймаю рішення про вихід з лав партії, оскільки не бачу можливості подальшої роботи обласної організації. Прийдешні вибори будуть яскравим доказом того, що демократична структура не буде діяти під тиском та погрозами.

Читайте також: ТОП-10 скандалів волинської «Батьківщини»

Коментарі
18 листопада
Сьогодні
Вчора
16.11.2018