РАЙОН.IN.UA

«Про їх діяльність всі знають, то чому вони на волі?»: Савченко про кримінальні розбірки в Луцьку

15:00 06.11.2018
82

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко планує побесідувати з керівництвом волинської поліції щодо стрілянини в Луцьку.

Про це повідомляє ІА Конкурент.

Нагадаємо, 5 листопада у Луцьку на вулиці Набережній сталася сутичка двох груп. У результаті одна людина загинула, двоє поранені. У поліції не відкидають версію, що це були кримінальні розбірки. В області оголошений план-перехоплення – шукають причетних до подій.

«Це свідчить про немічність волинської поліції. Я буду вимагати від поліції – на скільки я можу, бо я вимагати не можу, але як старший генерал (Олександр Савченко генерал-полковник міліції , з 1984 по 2010 рік працював в органах внутрішніх справ та в МВС, - К) генерала можу запитати: що відбулося, чому і що думають далі робити», – зазначив Савченко.

«Про Аслана я чув і ніколи в очі не бачив. Найстрашніше, що всі кажуть, що це були кримінальні розбірки. А де ж ви були, щоб їх не було? Якщо ви знали, що вони…А вони точно для багатьох громадян є якимись кримінальними особами, про їх діяльність всі знають, то чому вони на волі? Чому ж ними ніхто нічого не робить?» – додав голова Волинської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про луцького кримінального авторитета, якого поранили на Набережній

Коментарі
18 листопада
Сьогодні
Вчора
16.11.2018