РАЙОН.IN.UA
Ремонт дороги
Ремонт дороги

У Ратнівському районі збудують дороги за понад сім мільйонів гривень

09:13 05.11.2018
27

На будівництво комунальних доріг у селах Лучичі та Заброди Ратнівського району Волинської області скерують 7,46097 мільйона гривень.

Про намір провести відповідні роботи Забродівська сільська рада повідомила 1 листопада, оголосивши відповідний тендер через систему публічних закупівель Prozorro. Пропозиції прийматимуть до 19 листопада, коли й має розпочатися аукціон, – пише ІА Волинські новини.

Йдеться про будівництво доріг на вулицях Короленка, 8-го Березня та Пушкіна в селі Лучичі, а також на вулицях Молодіжній, Лесі Українки, Річній та Шевченка в селі Заброди.

Роботи включатимуть поновлення траси на місцевості, укладання трубопроводів, земляні роботи, влаштування шарів дорожнього одягу, встановлення дорожніх знаків і нанесення розмітки.

Дороги заплановано збудувати до 31 серпня наступного року. Передбачається також можливість дострокового виконання. Підрядник гарантуватиме якість виконаних робіт протягом 84 місяців із початку експлуатації об’єктів, а у випадку виявлення недоліків буде зобов’язаний ліквідувати їх за власний рахунок.

Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2018